Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

PAZARSPOR BAŞKANI VEKİLİMİZ O.AŞKIN BAK İLE GÖRÜŞTÜ..

 

Başkan Mustafa TAŞKIN, Vekilimiz Aşkın Bak ile kısa bir görüşme yaptı.

 

Pazarspor Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vekilimiz Osman Aşkın BAK ile görüştü...

 
Gençlik Spor Bakanlığı, Rize Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Rizespor’un ortaklaşa düzenlediği “Ufak Uşaklar Hayden Sahaya” futbol turnuvası ödül töreni için Rize’de bulunan Eski Gençlik ve Spor Bakanı Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak ile Pazarspor Başkanımız Mustafa Taşkın , yönetim kurulu üyelerimiz Aykan Atabey ve Hakan Biberoğlu, Vekilimizi Ankara’ya yolcu ederken, Rize-Artvin Havalimanı VİP salonunda bir süre görüşerek Pazarspor’a destek talebinde bulundular.
 
Başkan Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri Osman Aşkın Bak’a ilçeye kazandırdığı tesisler ve Pazarspor’a vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ettiler.
 
Başkan Mustafa Taşkın açıklamasında; ".Kulübümüzün genel kurul üyesi olan sayın Osman Aşkın Bak’tan, Yeni sezon için “sponsor” destek, sezon hazırlıkları için kamp yeri temini, maddi yönden güçlü bir Pazarspor için proje ve beklentilerimiz anlattık. Sayın Osman Aşkın Bak’a kulübümüze bugüne kadar vermiş olduğu destek, ilçemize kazandırdığı tesisler ve yapmış olduğu yatırımlara teşekkür ediyoruz; Aynı desteğin bu gün de devam etmesini bekliyoruz dedi.
 
Tarih       : 04 Temmuz 2022
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | pazargencfm.com | Copyright © 2018                          DJ İstek Paneli Girişi

Facebook Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın  | Twitter Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın

Facebook ve Twitter Sayfalarımızı Takip Edin En Güncel Haberleri Son Dakika Haberlerini  ilk siz Okuyun.