Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

BAŞKAN NEŞET ÇAKIR ÇAYKUR RİZESPOR' U ZİYARET ETTİ.

 

Rize Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Neşet ÇAKIR, Çaykur Rizespor'un 37.Başkanı olan İbrahim TURGUT'u ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

 

Rize - Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı sayın Neşet ÇAKIR ve Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  İsmail KUYUMCU, Çaykur Rizesporun 37. Başkanı İbrahim TURGUT ve Yönetimine ziyarette bulundular.

 

 

Başkan Neşet ÇAKIR yapmış olduğu açıklama da “Çaykur Rizespor’umuz artık Anadolu’nun en büyük kulüplerinden biri olmanın verdiği özgüvenle mücadele etmeli. Sportif başarıların temeli atacak olan kurumsal yapı, transfer ve altyapı politikalarında titiz çalışmalar yapmalıdır.Taraftarıyla bütünleştiği, bir ve beraber olduğu, başarıdan başarıya koştuğu, sürdürülebilir başarıyı yakalayan bir takım haline geleceğine inanıyorum. Yeni seçilen yönetim kadrosuyla, çok sevdiğimiz Çaykur Rizespor ‘a hizmet etmek için yola çıkan Rizespor’un yönetimine başarılar diliyorum.” dedi.
 
Tarih       : 02 Temmuz 2022
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | pazargencfm.com | Copyright © 2018                          DJ İstek Paneli Girişi

Facebook Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın  | Twitter Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın

Facebook ve Twitter Sayfalarımızı Takip Edin En Güncel Haberleri Son Dakika Haberlerini  ilk siz Okuyun.