Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

PAZAR ADD DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI.

 

Rize Pazar ADD üyelerine, Ankara'da yapılan 16.Genel Kurul sonrası yeni seçilen Başkan, Yönetim Kurulu ve düşünceleri hakkında bilgiler verdi.

Rize Pazar ADD üyelerine, Ankarada yapılan 16.Genel Kurul sonrası yeni seçilen  Başkan, Yönetim Kurulu ve düşünceleri hakkında bilgiler verdi.

Pazar  ADD  Başkanı Metin ATASARAL  Ankara da yapılan Genel Kurul da yaşananları üyelerine aktardı. Kongrede destekledikleri adayın kazanmasıdan  çok mutlu olduklarını dile getirdi. Ayrıca , Pazar ADD genel kurul delegesi olan Osman KAYA nın , ADD MYK da Denetleme Kurulu Üyeliğine seçilmesinin çok  büyük bir başarı olduğunu, bundan sonra  dernek olarak daha çok çalışmaları gerektiğini söyledi. Başkan ATASARAL  göstermiş olduğu başarıdan dolayı genel kurul üyesi olan Osman KAYA yı bir kez  daha tebrik etti ve sözü Osman KAYA ya bıraktı.

 Pazar ADD Genel Kurul Üyesi Osman KAYA  büyük bir başarı göstererek  ADD Genel Merkez yönetimin de ,MYK da Denetleme Kuruluna seçildi.

 

 

 

 

 

 

 

PAZAR  CHP ESKİ İLÇE  BAŞKANI  ADNAN SOLAK DA  BİLGİLENDİRME  TOPLANTISINA  KATILDI.

 

 

 

BAŞKAN  ATASARAL  VE OSMAN KAYA NIN  KONUŞMALARI  İÇİN  VİDEO YA  TIKLAYIN....

 
Tarih       : 10 Ekim 2021
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | pazargencfm.com | Copyright © 2018                          DJ İstek Paneli Girişi

Facebook Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın  | Twitter Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın

Facebook ve Twitter Sayfalarımızı Takip Edin En Güncel Haberleri Son Dakika Haberlerini  ilk siz Okuyun.