Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

VALİ, MÜLKİ İDARE AMİRLERİNİ TOPLADI.

 

Rize Valisi tarafından, Mülki İdari Amirler Toplantısı Gerçekleştirildi.

 

 

Mülki İdari Amirler Toplantısı Gerçekleştirildi.


Rize Valisi Kemal Çeber Başkanlığında, Rize Öğretmenevi toplantı salonunda Rize Mülki İdari Amirler Toplantısı gerçekleştirildi.

 

 

Vali Yardımcıları Gülhani Ozan Sarı, Ömer Faruk Duman,  Sedat Sezik, Kübra Baka Kılıç ve ilçe Kaymakamlarının katıldığı toplantıda, il genelinde yürütülmekte olan projeler ve çalışmalar değerlendirilerek istişarede bulunuldu. Vali Çeber, göreve yeni başlayan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara başarılar dileyerek, birlikte güzel bir çalışma dönemi geçireceklerini ifade etti.

Vali Kemal Çeber,  ilçelerdeki yerel ve kalkınmaya yönelik hizmetlerin daha kaliteli ve verimli olmasını sağlamak için Vali Yardımcıları ve Kaymakamlarla karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi. Vatandaşlara yapılan her hizmetin en iyi şekilde yapılmasını, vatandaş memnuniyetinin esas alınarak istek ve taleplerin bu anlayışla karşılanarak hizmet edilmesi gerektiğini vurguladı.


 

 
 
Tarih       : 22 Eylül 2021
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | pazargencfm.com | Copyright © 2018                          DJ İstek Paneli Girişi

Facebook Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın  | Twitter Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın

Facebook ve Twitter Sayfalarımızı Takip Edin En Güncel Haberleri Son Dakika Haberlerini  ilk siz Okuyun.