Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

FİNAL İÇİN OYNAYACAKLAR...

 

Türkiye Masterler Birliği Federasyonu tarafından düzenlenen Yaz Kupası maçlarının sonuna geliniyor.

Lige hazırlık amacıyla,Türkiye Masterler Birliği Federasyonu tarafından düzenlenen ve ilk hafta dışındaki maçların haricinde, tüm karşılaşmaların Rize - Pazar da oynandığı, Yaz Kupası  maçlarının sonuna geliniyor.

Pazarımızı en iyi şekilde temsil eden iki takımımızdan biri olan Pazar Veteranlar takımı bugüne kadar  yapmış olduğu tüm karşılaşmaları kazanarak ve namağlup olarak adını yarı finale  yazdırdı.

Pazar Veteranlar takımımız,  yarın ( 19.09.2021)  saat  14.30 da , Pazar Suni Çim sahada  Şampiyonluk maçı gibi bir  maça çıkıyor. Çünkü  rakip  Pazar Veteranlar  takımı gibi  güçlü olan Çeyeli ....Her ne kadar yarın ki maç,  yarı final maçı olsa da, maçı kazanan takımın Şampiyon olacağı tahmin ediliyor. 

 

Maç  yorumcularının  görüşü,  Pazar Veteranların  maçı  kazanacağı yönünde....Çok güzel bir maç olacağı tahmin edilen bu karşılaşmaya  tüm  spor severler  davet edildi.

 

 
Tarih       : 18 Eylül 2021
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | pazargencfm.com | Copyright © 2018                          DJ İstek Paneli Girişi

Facebook Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın  | Twitter Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın

Facebook ve Twitter Sayfalarımızı Takip Edin En Güncel Haberleri Son Dakika Haberlerini  ilk siz Okuyun.