LÜTFİ KOBAL (RİZE- PAZAR) ,   Yapmış olduğunuz programlarla yöremize renk katacağınızı biliyoruz.. Radyomuz , dinleyicilerimiz, izleyicilerimiz ve takipçilerimiz adına " HOŞ GELDİN " diyoruz... PAZAR GENÇ RADYO...          |           Cem (İstanbul Kartal) ,   İlgi ve alakanıza selamlar...          |           Emre (Batman) ,   Memlekete selamlar mavi ile yeşilin başkenti rizme....          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

PAZARSPOR KONGRE SONRASI GÖRÜŞLER...

 

Pazarspor Kongresi sonrası Vatandaşların düşüncelerini aldık...

Pazarspor Kongresin de, mevcut Başkan Mustafa TAŞKIN ın tekrar Başkan seçilmesi sonrasında, Vatandaşların düşüncelerini  aldık.

 

Koyu bir Pazarspor taraftarı olan Zeki DURSUN, " Kongrede  Av. Şafak BALTA nın kazanmasını istedim bütçesi daha iyi idi, ama  olmadı" dedi.

Eski Pazarspor lu  efsane  TEK  AYAK OSMAN  lakaplı  Osman SARAÇ  " Şimdiki  yönetime  kırgınım " dedi.


Pazar lı  iş  adamı İbrahim  KONAN " Bugüne  kadar Pazar ve Pazarspor  için her türlü desteği, elimizden geldiğince  yaptık, hem  Pazar a , hem de Pazarspor a katkı sağladık.. Yaptıklarımız  ortadadır.  Bu kongre de Pazarsporumuzu  daha iyi bir konuma getirmek için arkadaşlarla birleştik, güç birliği yaptık, borçsuz ve güçlü bir  Pazarspor oluşturmak için delegelerden güven istedik. Ancak sırf seçim kazanmak uğruna üyelik kriterleri bozuldu, tüzüğe aykırı üye  kayıtları yapıldı,bu tip yanlışlıklar kongre sonucunu etkiledi. Hiç doğru yapmadılar. Pazarspora  zarar gelmesin, rezalet çıkmasın diye sustuk, Pazar kaybetti, Pazarspor kaybetti..Bundan  sonra  biz yokuz...Hiçbir şekilde yanımıza gelmesinler, seçimi bir şekilde kazandılar ama bizi kaybettiler, artık bu yolda  asla  beraber yürümeyiz. Pazarspor bizim için bitmiştir, Pazar a katkılarım bitmiştir " dedi. 


 

 
Tarih       : 23 Haziran 2021
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | pazargencfm.com | Copyright © 2018                          DJ İstek Paneli Girişi

Facebook Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın  | Twitter Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın

Facebook ve Twitter Sayfalarımızı Takip Edin En Güncel Haberleri Son Dakika Haberlerini  ilk siz Okuyun.