GENÇ RADYO
PazarWebTv
 
 Oğuzhan Arslan (Rize / Çayeli ) ,   İbrahim Erkal Aşkından Yanayım mı...          |           Cevahir TOPALOĞLU (Rize/pazar ) ,   Zara gönül dağı müziğini çalarmısınız....          |           Cevahir Topaloğlu (Pazar/Rize) ,   Zara - Gönül Dağı Müziği ...          |           Kenan Kanberoğlu (İstanbul) ,   Lütfi hayırlı olsun.İyi yayınlar.Sizi dinleyrek Pazar'a olan özlemimizi gidereceğiz.Saygılar...          |           Celal (Pazar ) ,   Merhaba Serpil asar dan haberin olsun şarkısını çalar mısınız ...          |           ERSAN YENİNİLMEZ (RİZE) ,   Arif Susam - Affetmem...          |           ALİ KOBAL (RİZÉ) ,   Sıradaki parça tüm KOBAL ailesine gitsin....          |           İBRAHİM BALCI (RİZE) ,   BALCI AİLESİ İÇİN ÇALAR MISINIZ?...          |           KAZIM (TOPRAK) ,   TÜM DİNLEYENLERE GELSİN...          |           celal (rize) ,   merhaba genç efm çok güzel parçalar çalıyorsunuz severek sizleri dinliyoruz .sizden ricam gökhan konyanın mashup 2 brçalışmasını çalar mısnız ...          |           Barış can Günday (Bozcaada) ,   Ismail demircioğlu Yad eller...          |           MEHMET SAĞBAŞ (RİZE) ,   HÜLYA POLATTAN BİR ÇALIŞMA LÜTFEN...SEVDİKLERİM İÇİN...TEŞEKKÜRLER......          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

HAVA LİMANI BU YIL SONUNDA HİZMETE GİRECEK.

 

Ak Parti Rize Milletvekili Muhammet AVCI, Çay-Tv Televizyonun da katıldığı Perspektif Programında önemli açıklamalar da bulundu.

Ak Parti Rize Milletvekili Muhammet AVCI,  Çay-Tv  Televizyonun da katıldığı Perspektif Programında önemli açıklamalar da bulundu.

Rize den Ulusal  yayın yapan  Çay -Tv  Televizyonunun Perspektif  Programına katılan  Rize Ak Parti Milletvekili  Muhammet Avcı,  Pazar da yapımı süren,  Rize - Artvin   Hava Limanın  Turizim açısından hizmetlerin odak noktası olduğunu söyleyerek, bu yılın sonuna doğru hizmete açılacağının planlandığını söyledi.

 

Turizim açısından Hava Limanının çok önemli olduğunu söyleyen Avcı  " Memleketimizi gezmek isteyenler öncelikle Hava Limanını  soruyorlar, gidecekleri yere  ne kadar  yakın olduğunu soruyorlar, tüm rezervasyonlar Hava Limanı üzerinden yapılıyor. Oteller  Hava Limanı üzerinden ayarlanıyor. Şimdi Hava Limanımız Rize ye ve Turistik  bölgelere daha yakın, bu nedenle Hava Limanı Hizmetlerin önemli bir noktası, çalışmalar gece, gündüz devam ediyor, yapıcı firma eski hatalarından ders alarak aynı hatalara düşmemek için özen gösteriyor, dolgu alanları ve üst yapılar hızla devam ediyor." dedi.

Milletvekili AVCI , ayrıca İyidere de yapımı planlanan Lojistik Merkezi için dolgu sisteminin hayata geçeceği, Pandeminin bu konuda olumsuz etki yapmadığını, Kalkandere de  planlanan Organize Sanayinin önemli bir  rol alacağını, Ayder Kayak Merkezinin planlandığını, İkizdere Vadisinde Örnek Köy ler inşa etmek istediklerini, Pansiyonculuğun geliştirileceğini, yine İkizdere de Kayak Merkezi  düşünüldüğünü, Rize de galericiler için site arayışı içinde olduklarını, ayrıca bir yurt yapmayı planladıklarını, ancak maliyeti çok fazla olduğunu, yatırımların bu yüzden zorlaşıtığını, yer , arsa ve fiyatlar  konusunda sorunlar olduğunu söyledi.

 

Çay Kanununa sıra gelince " Yöre için önemli olan "ÇAY KANUNU " üzerinde çalışıyoruz, bu iş show işi değildir. Muhalefette ki  Milletvekilleri  hayatında belki çayı görmemiş, ahkam kesiyor. Bu iş öyle  2  madde  ile  olacak iş değil, bu kanun tarladan çayın tüketiciye ulaştırılmasına kadar uzanan sorunları çözecek bir  kanun olmalı. Öyle , özeller Çay - Kur un açıkladığı  fiyatın altında çay alamasınlar diye bir, iki maddeye dayalı çay kanunu çıkmaz.Tüm sorunlara cevap olmalı.Çalışmalarımız devam ediyor.Çay kanunu vatandaşa yeni olumsuzluklar getirebilir. Bu konuda  her kes kendi üzerine düşeni yerine getirmeli. Buna Çay - Kur da  dahildir " dedi.


Milletvekilimiz Avcı Şehir Hastanesi ile ilgili gelen soruya "  Rize de  yapımı  beklenen Şehir Hastanesinin  yakında ihalesi  yapılacak , yıl içinde deniz dolgu işlemi de başlayacak " dedi.

 

 

 
Tarih       : 08 Ocak 2021
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | pazargencfm.com | Copyright © 2018                          DJ İstek Paneli Girişi

Facebook Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın  | Twitter Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın

Facebook ve Twitter Sayfalarımızı Takip Edin En Güncel Haberleri Son Dakika Haberlerini  ilk siz Okuyun.