GENÇ RADYO
PazarWebTv
 
 MEHMET SAĞBAŞ (RİZE) ,   HÜLYA POLATTAN BİR ÇALIŞMA LÜTFEN...SEVDİKLERİM İÇİN...TEŞEKKÜRLER......          |            ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

RİZESPOR'DA SONUÇLAR NEGATİF ÇIKTI....

 

Ankaragücü maçına hazırlanan Rizespor'da covid sonuçları negatif çıktı.

Daha önce 2 sporcunun Covid-19 testinin pozetif  çıkmasının ardından, Ankaragücü maçına hazırlanan Rizespor da, covid sonuçları negatif çıkınca , takımın  tekrar testten geçeceğinin planlandığı bildirildi.

 

Çaykur Rizesporda Ankaragücü maçı öncesi 2 futbolcunun covid-19 testlerinin pozitif çıkmasının ardından dün tüm sporcu, teknik ekip diğer destek personellerine test yapıldı.

Yapılan testlerle ilgili Çaykur Rizespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hasan Türüt yaptığı açıklamada: "Bilindiği gibi Çaykur Rizespor’umuzda daha önce iki futbolcumuzun Covid-19 testleri pozitif olarak raporlanmış ve süreç ilgili mevzuat gereği ivedilikle yönetilmeye başlanmıştı. 

Kulübümüz tüm sporcu, teknik ekip diğer destek personellerine 14/10/2020 tarihinde Covid-19 testi uygulanmış ve sonuçlar negatif olarak raporlanmıştır. Cumartesi günü Ankaragücü müsabakası olması sebebiyle tüm sporcu ve teknik ekibimize yeniden test yapılması planlanmaktadır. " dedi.

Kaynak: Gazete Rize

 

 
Tarih       : 15 Ekim 2020
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | pazargencfm.com | Copyright © 2018                          DJ İstek Paneli Girişi

Facebook Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın  | Twitter Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın

Facebook ve Twitter Sayfalarımızı Takip Edin En Güncel Haberleri Son Dakika Haberlerini  ilk siz Okuyun.