GENÇ RADYO
PazarWebTv
 
 MEHMET SAĞBAŞ (RİZE) ,   HÜLYA POLATTAN BİR ÇALIŞMA LÜTFEN...SEVDİKLERİM İÇİN...TEŞEKKÜRLER......          |            ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

PAZAR'DA KAZA....

 

Pazar'da Bir hafta içinde 3.cü kaza..

Pazarda belli  bölgeler de , aynı yerlerde,  kazalar  devam  ediyor. Özellikle Fen Lisesi önündeki kavşakta, Çay Fabrikası yan yolunda, Hamidiye  giriş kavşaklarında, Adliye ve Hastane dönüş yolunda , Kirazlık Barınağı kavşaklarında  meydana gelen kazalar Vatandaşların ve sürücülerin hep dilinde..Vatandaşlar ve Sürücüler  bu bölgelere , önlem alımadığından  şikayetçi.

 

Geçen Cuma ve Pazar günü Fen Lisesi kavşagında meydana gelen  2  maddi hasarlı kaza sonrası , bugün de Kirazlık Çay Fabrikası mavkinde  yaklaşık saat  07.40  cıvarlarında araçlar  birbirleriyle çarpıştı.

Bugün ise kaza,  Kirazlık Çay Fab. Önünde  meydana geldi. Hız ve kısa mesafe nedeniyle duramayan araçlar birbirlerine  çarptı. 

 

Can kaybı yok, maddi hasar  var...

 

Görgü tanıklarının anlattıklarına  göre, Aynı yönde Pazara doğru  gitmekte olan araçlardan Mitsobişi  aracının önündeki araç, yan yola  doğru  dönüş yapınca , arkada ki mitsubişi aracı frene basmak zorunda kaldı,  onun arkasında ki   araçlar ise duramayıp,  birbirlerine  çarptılar.  Meydana gelen  olayda  maddi hasarlar oluştu. Bir  süre trafik durdu.

 

Maddi hasar var.

 

 

Trafik görevlileri  olay yerinin raporunu tutup, yolu trafiğe açtılar.

Vatandaşlar ve sürücüler, oluşan  kazaların yerlerinin genellikle belli oldu olduğunu, dikkat edilirse  oluşan kazaların hep aynı  Bölgeler de olduğunu, ancak  bir  türlü bu kazalara neden olan  yerlerde gerekli çalışmaların yapılmadığını, yetkilililerin biran önce bu kazalara çözüm bulmalarını, dile  getirdiler.

 

HABER :  UĞUR ÇELİK.

 
Tarih       : 14 Ekim 2020
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | pazargencfm.com | Copyright © 2018                          DJ İstek Paneli Girişi

Facebook Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın  | Twitter Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın

Facebook ve Twitter Sayfalarımızı Takip Edin En Güncel Haberleri Son Dakika Haberlerini  ilk siz Okuyun.