GENÇ RADYO
 
 MEHMET SAĞBAŞ (RİZE) ,   HÜLYA POLATTAN BİR ÇALIŞMA LÜTFEN...SEVDİKLERİM İÇİN...TEŞEKKÜRLER......          |            ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

PAZAR ZİRAAT ODASINDAN ÇAY TOPLAMA MAKİNESİ.

 

Pazar Ziraat Odası Başkanlığı, üreticinin yükünü hafifletmek için elektrikli çay toplama makinesi satışlarına başladı.

Pazar Ziraat Odası, çay toplama işini kolaylaştırmak ve iş gücünden tasarruf etmek amacıyla alınan şarjlı çay toplama makinasının satışına başladı.

 
Pazar Ziraat Odası Çay Makası Satışına Başladı
Pazar Ziraat Odası Başkanı Nurettin İnce, “Oda olarak üreticilerimizin her zaman yanında olmaya çalışıyoruz. Çay toplama sezonunda karşılaşılan her türlü sorunları ve yenilikleri de yakından takip ediyoruz” dedi.

Başkan İnce;
“Çay Toplama Makinesi (makası) için üreticilerden gelen taleplerden dolayı, bizde oda olarak Elektrikli Çay Toplama Makinesini bölgede denenmiş ve kullananların memnun kaldığı uzman üreticilerden (satıcılardan) temin ettik.        4 Saatte Şarj olan ve yaklaşık 10 saat Şarjı devam eden Çay toplama makasını peşin 2.300 Tl ye, 3.sürgün Çay Parasına ise 2.400  TL ye satıyoruz. Ayrıca Kredi kartına taksitli olmak üzere de satış yapmaktayız”. diye konuştu.

Başkan Nurettin İnce açıklamalarında şu ifadelere yer verdi. “Ağırlığı diğer makaslardan daha hafif olduğu için kullanımı da o derece kolaydır. Bu ay sonuna kadar taksit yapmak isteyenlere taksit de yapıyoruz. Piyasada bulunan makineleri inceledik. Çay toplama da en rahat olduğu için bunu tercih ettik. Temin etmek isteyen üreticilerimizin Pazar Ziraat Odasına müracaat etmesi gerekiyor. Üreticilerimizden gelen talepler doğrultusunda oda olarak her türlü yenilikleri temin ediyoruz. 2020 yılı Çay Kampanyasının artık sonlarına yaklaşmış bulunmaktayız. Pandemi nedeniyle zor koşullar yaşayarak başladığımız Çay toplama sezonumuz, çok şükür hiçbir sıkıntıya uğramadan tamamlıyoruz.”
 
 
 
 
 
Tarih       : 15 Eylül 2020
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Pazargenç FM                                        Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                      DJ İstek Paneli Girişi