GENÇ RADYO
 
  ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

MİLLETVEKİLİ AVCI ARDEŞEN 'DE ..27.06.2020

 

Ak Parti Rize Milletvekili AVCI, Ardeşen’de Proje ve Yatırımları İnceledi.

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı bir takım incelemelerde bulunmak için Ardeşen’de idi. Vekil Avcıyı Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti.

 

 

Heyet İlçe Belediyesi tarafından projelendirilen Polikarbon Sera, yapımı devam eden düz mahalle bağlantı yolu, otopark, sahil parkı yenileme alanı, belediye düğün ve çok amaçlı salon tadilatı, sokak hayvanları için düşünülen bakim ve rehabilitasyon evi, fırtına deresi yanı bisiklet ve yürüyüş yolu projelerini yerinde inceledi.

Vekil Avcı; İlçedeki gezi ve incelemelerinin ardından Avcı Ardeşen Belediye Toplantı Salonunda STK temsilcileri ile bir araya gelerek İlçedeki yatırımlar ve projeler hakkında istişarelerde bulunarak, STK temsilcilerinin talep ve önerilerini dinledi.

Başkan Kahya ziyaretle ilgili şunları kaydetti; “Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Rize Milletvekilimiz Muhammed AVCI, İlçe Başkanımız Mustafa TERZİ, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, İl Genel Meclis Üyelerimiz ve teşkilat mensubu üyelerimiz ile birlikte Belediyemiz tarafından yapımı tamamlanan Polikarbon Seramız ve yapımı devam eden Düz Mahalle Bağlantı Yolu, Otopark, Sahil Parkı Yenileme, Çok Amaçlı Salon Tadilatı, Hayvan Bakim Evi, Fırtına Deresi Yanı Bisiklet ve Yürüyüş yolu projelerimiz hakkında sahada incelemelerde bulunarak bilgilendirme yaptık.

Saha incelemelerimizin ardından Belediye Toplantı Salonunda STK temsilcileri ile bir araya gelerek yatırımlar ve projeler hakkında istişarelerde bulunarak, STK temsilcilerinin talep ve önerilerini dinledik.

Ardeşene özel sevgisi bulunan ve her fırsatta Ardeşende zaman geçirmeyi seven kıymetli vekilimize katkı ve desteklerinden dolayı şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

 

 
Tarih       : 27 Haziran 2020
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Pazargenç FM                                        Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                      DJ İstek Paneli Girişi