GENÇ RADYO
 
  ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

OSMAN YÜKSEL ADAY ADAYI MI ?.......27.06.2020

 

AK Parti Rize'de kongre sürecini yeniden başlıyor. Pazar'da Ak Parti İlçe Başkanlığı aday adaylığı için, ilk aday adayı olarak Şoförler Derneği Başkanı OSMAN YÜKSEL'in adı geçiyor...Başkan YÜKSEL'in aday adaylığının çok kısa bir zaman da resmen açıklanması bekleniyor.

AK Parti Rize de salgın nedeni ile yarıda kalan, kongre sürecini yeniden başlıyor. Pazar da Ak Parti İlçe Başkanlığı aday adaylığı için, ilk aday adayı olarak Şoförler Derneği Başkanı  OSMAN YÜKSELin  adı  geçiyor...Başkan YÜKSELin aday adaylığının çok kısa bir zaman da resmen açıklanması bekleniyor.

 

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim  ise , İlçe Kongrelerinin Ağustos ayı sonunda başlayacağını söyledi. Kongreler açık havada olacak.

Rize’nin Güneysu ve Çamlıhemşin ilçesinde salgından önce 2 kongre gerçekleştirdiklerini belirten Alim, “Genel merkeze kongre takvimimizi taslak şeklinde sunduk. Buna göre Ağustosun son haftası 4 ilçeyle başlayarak Ekim ayının ortalarında da tamamlamayı planlıyoruz. Hemşin, Kalkandere ve İkizdere ilçesinde ilk haftalarda kongre yapacağız.” diye konuştu.

Toplam 10 ilçede kongre yapacaklarını dile getiren Alim, “Kongrelerimizin ilk haftalarında Cumartesi ve Pazar günleri 2 kongre gerçekleştireceğiz. Tabi daha sonra günleri değiştireceğiz. 10 ilçemizde kongre yapacağız. Kongrelerimiz şölen şeklinde tazelenme ve yenilenme şeklinde geçecek, yeni bir enerjiyle yola devam edeceğiz. Kongrelerimizi açık havada yeni dönem kurallarına uygun şeklinde düzenleyeceğiz. Salgında umarız yeni sıçrama olmaz ve kongrelerimize devam ederiz.” şeklinde ifadelere yer verdi.

Yeniden aday olup olmayacağına ilişkin Alim, “Bizim derdimiz hizmet edebilmek. Başka düşüncemiz yok. Fırsat verilir, verilmez şuan bunu konuşmak için çok erken.” şeklinde açıkladı.

 

KAYNAK: GENÇ RADYO - RİZEHABERLERİ 

 
Tarih       : 27 Haziran 2020
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Pazargenç FM                                        Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                      DJ İstek Paneli Girişi