GENÇ RADYO
 
 MEHMET SAĞBAŞ (RİZE) ,   HÜLYA POLATTAN BİR ÇALIŞMA LÜTFEN...SEVDİKLERİM İÇİN...TEŞEKKÜRLER......          |            ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

RİZE ' DE 139 İŞÇİ ALIMI YAPILACAK.

 

Sağlık Bakanlığı çerçevesin'de, Rize'de toplam'da 139 işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Koronavirüs ile Mücadele kapsamında sağlık çalışanlarına yönelik yapılan düzenlemeler doğrultusunda, Bilim Kurulu Toplantısında Türkiye genelinde 14 bin Kamu işçi alımı yapılacağı açıklanmasının ardınadan , Rize ilinde  ikamet edenler için bu sayının  toplamda 139 kişi olduğu açıklandı.

Başvurular 26 - 30 Mart  tarihleri arasında sadece online olarak yapılacağı, Kurum Hizmet Binalarına başvuru yapılamacağı duyuruldu.

Sağlık Bakanlığı’nın talebi doğrultusunda, 19 Mart 2020 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararı ile  “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”te değişiklik yapıldı.

Bu kapsamda, 2020 yılına mahsus olmak kaydıyla Bakanlığa alınacak daimi işçi kadrolarına doğrudan kura ile atama yapılacak.

Doğrudan kura atama alımları yine İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilecek.

Toplamda Rizede 139 kişinin  alınacağı belirtilen duyurunun  işçi alım dağılımı ve şartları açıklandı.

Kura çekimi 08.Nisan 2020 tarihinde Ankarada gerçekleşecek.

 

 
Tarih       : 26 Mart 2020
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Pazargenç FM                                        Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                      DJ İstek Paneli Girişi