GENÇ RADYO
 
 MEHMET SAĞBAŞ (RİZE) ,   HÜLYA POLATTAN BİR ÇALIŞMA LÜTFEN...SEVDİKLERİM İÇİN...TEŞEKKÜRLER......          |            ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

ARDEŞEN BELEDİYE' SİNDEN TATLI İKRAMI.

 

Ardeşen Belediye 'sinden Aile Hekimleri ve Kaçkar Devlet Hastanesinde çalışan sağlık personeline tatlı ikram edildi.

Ardeşen Belediye sinden Aile Hekimleri ve Kaçkar Devlet Hastanesinde çalışan sağlık personeline tatlı ikram edildi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Kocanın çağrısıyla korona virüse karşı özveriyle çalışan sağlık görevlilerine 7’den 7’e tüm vatandaşlar destek verirken, salgın nedeniyle yoğun çalışma temposu içinde zor ve yorgun günler geçiren Kaçkar Devlet Hastanesinde çalışan personele ve Aile Hekimlerine tatlı ikramında bulunuldu.

 Ardeşen Belediyesi, Toplum sağlığı için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarının yanında olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Avni KAHYA, zor günler geçiren sağlık çalışanlarının görevlerini fazlasıyla yerine getirdiğini kaydetti. KAHYA, "Bütün dünyayı etkisi altına alınan korona virüs salgını ülkemizde de etkisini hissettiriyor. Küresel bir salgın olan bu hastalıkla mücadelede sağlık çalışanlarımız, kendi sağlıklarını görmezden gelerek, yorgun bedenlerine aldırış etmeden çalışıyorlar. Bizler de sosyal sorumluluk kapsamında sağlık çalışanlarımızın hem ağzını tatlandırmak, hem de çalışma motivasyonlarına bir nebze de olsa destek olmak için tatlı ikram ettik. Böylelikle sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk" dedi.

 Kaçkar Devlet Hastanesi İsmail Hakki YENİLMEZ ’de Ardeşen Belediye Başkanı Avni KAHYA ve Belediye Personeline göstermiş oldukları nezaket ve destekten ötürü teşekkür etti.

 
 
Tarih       : 25 Mart 2020
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Pazargenç FM                                        Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                      DJ İstek Paneli Girişi