GENÇ RADYO
 
 MEHMET SAĞBAŞ (RİZE) ,   HÜLYA POLATTAN BİR ÇALIŞMA LÜTFEN...SEVDİKLERİM İÇİN...TEŞEKKÜRLER......          |            ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

PAZAR VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

 

65 yaş ve üstü vatandaşlarımız ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın sokağa çıkmalarının yasaklanmasının ardından vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için kurulan Pazar Vefa Sosyal Destek Grubunu çalışmalarına devam ediyor.

65 yaş ve üstü vatandaşlarımız ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın sokağa çıkmalarının yasaklanmasının ardından vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için kurulan Pazar Vefa Sosyal Destek Grubunda görev yapan jandarmamız, emniyetimiz, imamlarımız, gençlik merkezindeki gençlerimiz, ilçemiz mahalle ve köylerinde ikamet eden 112,155 ve 156 yı arayarak talepte bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

 

Vatandaşlarımızla irtibata geçen grup üyeleri ilaç, gıda ve bankadan para çekme gibi ihtiyaçları gidererek vatandaşlarımızın mağduriyetinin önüne geçiyor.

 

 
Tarih       : 25 Mart 2020
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Pazargenç FM                                        Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                      DJ İstek Paneli Girişi