GENÇ RADYO
 
 MEHMET SAĞBAŞ (RİZE) ,   HÜLYA POLATTAN BİR ÇALIŞMA LÜTFEN...SEVDİKLERİM İÇİN...TEŞEKKÜRLER......          |            ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

BAŞKAN İNCE 'DEN MESAJ VAR....

 

Rize - Pazar Ziraat Odası Başkanı Nurettin İNCE İl dışında yaşayıp 'da henüz gübresini vurmayan üreticilere seslendi.

Rize - Pazar Ziraat Odası Başkanı Nurettin İNCE  İl dışında yaşayıp da henüz gübresini vurmayan üreticilere seslendi.

 

Başkan Nurettin İNCE" Daha önce Mart ve Nisan aylarında vurulan gübrelerin,  içersinde bulunduğunmuz Koronavirüs tedbirleri nedeniyle ikinci sürgün başlamadan da vurulabileceğini, müstahsilin bu konuda fazla bir  kaybı olmayacağını ,bu nedenle çay toplama vaktine kadar bulundukları şehirlerde kalmalarının daha uygun olacağını" dedi.

İŞTE BAŞKAN İNCENİN AÇIKLAMASI.

Değerli çay müstahsillerimiz,
COVİD-19 virüs nedeniyle dünyada ki tüm ülkelerde olduğu gibi ülkemizde olağan üstü bir dönemden geçmektedir.Her kişi kendi olağan halını uyguladığı bu günlerde il dışından gelebilecek her vatandaşımız gelecek olduğu yerleşkede virüsün bulaşması riskini artırabilecektir.Mart ve Nisan ayları özellikle çay müstahsilinin gübreleme dönemi dir.
Değerli müstahsillerimiz,
Teknik kişilerden alınan bilgilere göre birinci sürgünden önce vuracak gübrenin ikinci sürgün öncesi de vurulması müstahsilimizin çok kaybı olmayacağı yöndedir.
Bunun için özellikle il dışında yaşayıp da daha ilimize gelmemiş müstahsillerimizin gübrelerini ikinci sürgün başlamadan dökmelerini planlamaları ve çay toplama başlangıç tarihine kadar bulundukları illerde kalmaları odamızca da uygun görülmektedir.
İ̇l dışında yaşayan müstahsillerimize duyurulur. Saygılarımızı sunuyorum.

Pazar ziraat odası Başkanı

 
Tarih       : 25 Mart 2020
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Pazargenç FM                                        Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                      DJ İstek Paneli Girişi