GENÇ RADYO
 
 MEHMET SAĞBAŞ (RİZE) ,   HÜLYA POLATTAN BİR ÇALIŞMA LÜTFEN...SEVDİKLERİM İÇİN...TEŞEKKÜRLER......          |            ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

SOĞUKSU MUHTARI VE YÖNETİCİ' DEN DUYARLI DAVRANIŞ..

 

Rize - Pazar Soğuksu Muhtarı Mahmut ACAR ve Acar Sitesi Yöneticisi Bahattin KARAHAN, 65 yaş üstü ve Kronik Hastası olanların evlerini tek tek ziyaret ettiler.

Rize - Pazar Soğuksu Muhtarı Mahmut ACAR ve Acar Sitesi Yöneticisi Bahattin KARAHAN, 65 yaş üstü ve Kronik Hastası olanların evlerini tek tek ziyaret ederek onların bir isteği olup olmadıklarını sordu. İsteği olanları not alarak siparişlerini hazırlattı.

74  YAŞINDAKİ YAŞAR BEKİROĞLU MUHTARI MAHMUT ACARA ve YÖNETİCİSİ  BAHATTİN KARAHANA DUYURLILIKLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR  ETTİ.

 

KÖSEOĞLU AİLESİ , İNŞALLAH BU GÜNLERİ DE GERİDE BIRAKACAĞIZ. HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR  EDERİZ. BİZ EVDEYİZ...LÜTFEN  YAŞINIZ NE OLURSA OLSUN , 65 YAŞ ÜSTÜ OLMANIZA GEREK YOK, ZORUNLU OLMADIKÇA EVDEN ÇIKMAYIN DEDİ.

SİTE YÖNETİCİSİ BAHATTİN KARAHAN HER ZAMAN YANINIZDAYIZ. BİR İHTİYACINIZ OLURSA BENİ ARAYABİLİRSİNİZ  DEDİ.

SOĞUKSU MAHALESİ MUHTARI MAHMUT ACAR  ÇEKİMEDEN BANA ve YÖNETİCİMİZE  İHTİYACINIZI BİLDİREBİLİRSİNİZ. KAYMAKAMLIĞIMIZ VE DEVLETİMİZ HER ZAMAN YANINIZDADIR  DEDİ.

 

 

 

 
Tarih       : 25 Mart 2020
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Pazargenç FM                                        Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                      DJ İstek Paneli Girişi