GENÇ RADYO
" SİZLERLE"
 
 UĞUR (ÇARŞIBAŞI MARKET) ,   SIRADAKİ PARÇAYI RADYO GENÇ AİLESİNE ARMAĞAN EDİYorUM...          |           TALAT YILDIZ (ANKARA) ,   SELÇUK BALCI'DAN BİR PARÇA ÇALAR MISINIZ? TÜM SEVENLERE GİTSİN....          |           MEHMET BALTA (Rize) ,   RAFET EL ROMAN BİR PARÇAYI TÜM BALTA AİLESİ İÇİN ÇALAR MISINIZ?...          |           LÜTFİ KOBAL (RİZE) ,   İLK İSTEK BENDEN OLSUN..HAYIRLI OLSUN...brVE ....brSIRADA Kİ PARÇA OLSUN.brTÜM GENÇ FM VE SİTE TAKİPÇİLERİ İÇİN OLSUN...          |            ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

DEVRİM KANTOĞLU PAZAR CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU.

 

Devrim Kantoğlu Adaylığını açıkladı

Devrim Kantoğlu Adaylığını açıkladı

Ali Akyıldız

PAZAR-Pazar’da esnaflık yapan Devrim Kantoğlu önümüzdeki dönem yapılacak olan CHP Pazar İlçe Başkanlığına aday olduğu açıkladı.

Kantoğlu yaptığı açıklamada “ İlçemizde küçük esnaflıkla uğraşmaktayım. Aynı zamanda Çay üreticisiyim. Pazar Örnek köyündenim. Bu dönem kongrede Pazar CHP İlçe başkanlığına aday olacağım. Tüm CHP’lilere kendimi anlatmak için çıkmış olduğum bu yolda ilk çalışmamı gerçekleştiriyorum” dedi.

Biz siyasete kökten başlamış bir aileden gelmeyiz söyleyen Kantoğlu, “1970 doğumluyum. Pazar’da ben parti içindeki tüm seçim çalışmalarına katılırım. Ben orada şunu gördüm. Söylediğimiz doğruları halka anlatmakta zorluk çekiyoruz. Ya da halkla tam bütünleşemiyoruz izlenimi elde ettim. Bunu aşmak için, CHP yi büyütmek, tabana yaymak gerektiğini düşünüyorum. Erken açıklama yapmamın nedeni bütün üyelerimize ulaşmak, yeni üyeler kazandırmak ve partiyi hak ettiği konuma getirmek içindir” dedi.

Kantoğlu “Kadın ve Gençlik kollarımızı daha aktif hale getirmek, vatandaşlarla aramızda oluşan kopukluğu gidermek düşüncesindeyim. Ben hiçbir ön koşulla aday olmadım. Sadece Pazar İlçe Başkanı adayıyım. Belediye ve Milletvekili adaylarını tespit etmek üyelerimizin ortak kararı olacaktır” dedi.

AÇIKLAMANIN TAMAMI VİDEODA

 

KAYNAK:KACKAR53.COM

 
Tarih       : 09 Ekim 2019
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Pazargenç FM                                        Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                      DJ İstek Paneli Girişi