GENÇ RADYO
" SİZLERLE"
 
 UĞUR (ÇARŞIBAŞI MARKET) ,   SIRADAKİ PARÇAYI RADYO GENÇ AİLESİNE ARMAĞAN EDİYorUM...          |           TALAT YILDIZ (ANKARA) ,   SELÇUK BALCI'DAN BİR PARÇA ÇALAR MISINIZ? TÜM SEVENLERE GİTSİN....          |           MEHMET BALTA (Rize) ,   RAFET EL ROMAN BİR PARÇAYI TÜM BALTA AİLESİ İÇİN ÇALAR MISINIZ?...          |           LÜTFİ KOBAL (RİZE) ,   İLK İSTEK BENDEN OLSUN..HAYIRLI OLSUN...brVE ....brSIRADA Kİ PARÇA OLSUN.brTÜM GENÇ FM VE SİTE TAKİPÇİLERİ İÇİN OLSUN...          |            ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI.

 

Türkiye'nin her yerinde eş zamanlı olarak Ekim ayının 2.haftasında başlayan ve bir hafta süren Amatör Spor Haftası kutlamaları, Rize - Pazar'da da, bugün saat 11.00 'de Pazar Mehmet Akif Pirim Spor Salonunda Rize Merkez - Güneysu ve Pazar'lı 84 Judo sporcusuyla " JUDO TURNUVASIYLA" başladı.

Türkiyenin her yerinde eş zamanlı olarak Ekim ayının 2.haftasında başlayan ve bir  hafta süren Amatör Spor Haftası kutlamaları, Rize - Pazarda da, bugün saat 11.00 de Pazar Mehmet Akif Pirim Spor Salonunda Rize Merkez - Güneysu ve Pazarlı  84 Judo sporcusuyla " JUDO TURNUVASIYLA" başladı.

Turnuvaya Pazar 44 , Rize Merkez  20, Güneysu 20 sporcu  ile  katıldı.

Gruplarına göre 20 kg dan - 64 kg a  kadar olan sporcuların ilk üç derecesi aşağıdaki gibi oluştu.                     Pazar  9  Altın madalya  kazandı.

 

 1. FURKAN KELEŞ- KADİRCAN PARLAK-UFUKCAN DENİZ- OĞUZ KAAN  METİN

 2. MELİKE TURGUT- ŞENAY ÇORBACI-NİSA FERAH- HAVVA NUR DEMİRKAN

 3. ZEYNEP ÇATAN- HÜMERYA KAZDAL

 4. ELİF  EKMEN-DERİN KANDEMİR-ELİF NAZ KARSLI-HAZAL KOÇAN

 5. AYSUN ÇİÇEK-SARE KANDEMİR-NAZLI TAŞKIRAN-ECRİN ÇİÇEK

 6.KEREM ŞEKER - HAKAN KALÇA - İLYAS ÖZÇELİK- TUNAHAN GÜNDOĞDU

 7.İSMAİL HASÇELİK-EMİRHAN KABAOĞLU-MUHAMMET ABİDİNOĞLU-BEDİRHAN GENÇ

 8.ABDULLAH USTA-NUSRET İSLAMOĞLU-BERAT ÇATAN

 9.NİSANUR ÇİFTYILDIZ-SUDEN AYMELEK-ALMİNA YILMAZ-CANSU ÜST

10.BUSE İSLAM-EDANUR PAŞALI-NİRANUR CÖMERT

11.HİLAL ÇELİK-AYBÜKE EKMEN-ALİSA DAVULCUOĞLU-YAZEL SEMİZ

12.SEMA ACAR-KÜBRA COŞKUN-ECRİN GENÇ-BEREN ÖZÇELİK

13.ESRA ACAR-EYLÜL TAŞKIRAN-ÜMMÜHAN KANDEMİR-AZRA ÖZDOĞAN

14.ENNUR ÇİFTYILDIZ-CANSU ERGÜVEN-CEYLİN DEMİRCİ-MİRASU KOTO

15.ESLEN AKSU-FATMANUR KARALİ-AYSİMA ÇAKAR-İLAYDA ARSLAN

16.DUHA MERAL-ELİF KORKMAZ-ŞÜKRÜYE ABİDİNOĞLU-GÜLŞAH KOÇAL

17.YİĞİT KARADAĞ-MURAT KARA-GÖKMEN DENİZ-ABDULLAH  YAĞCI

18.KARYA ŞİMŞEK-BURAK BAL-ARİF HEKİM-ÖMER PEHLİVAN

19.LOKMAN SALEP-TALHA MARAL-GÖKHAN KARA-MEHMET KARSLI

 Karşılaşmalar  sonunda dereceye giren ve madalya kazanan sporculara  ödüllerini Pazar Judo Antröneri Burhan KOÇAN, Seda KAZDAL ,Rize Merkez Antröneri Akif KALÇA, Güneysu Antröneri Büşra TÜRÜT  ve Veliler verdi.

 

 

 

 

 
Tarih       : 06 Ekim 2019
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Pazargenç FM                                        Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                      DJ İstek Paneli Girişi