GENÇ RADYO
ATATÜRKÇÜ FM
 
 UĞUR (ÇARŞIBAŞI MARKET) ,   SIRADAKİ PARÇAYI RADYO GENÇ AİLESİNE ARMAĞAN EDİYorUM...          |           TALAT YILDIZ (ANKARA) ,   SELÇUK BALCI'DAN BİR PARÇA ÇALAR MISINIZ? TÜM SEVENLERE GİTSİN....          |           MEHMET BALTA (Rize) ,   RAFET EL ROMAN BİR PARÇAYI TÜM BALTA AİLESİ İÇİN ÇALAR MISINIZ?...          |           LÜTFİ KOBAL (RİZE) ,   İLK İSTEK BENDEN OLSUN..HAYIRLI OLSUN...brVE ....brSIRADA Kİ PARÇA OLSUN.brTÜM GENÇ FM VE SİTE TAKİPÇİLERİ İÇİN OLSUN...          |            ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

PAZAR'LI JUDO'CULARDAN BAŞARILI ÇALIŞMA

 

Bu yıl Rize'de Spor Genel Müdürlüğü ile Judo Federasyonu tarafından düzenlenen seçmede Pazar'dan 6 Sporcumuz seçmeleri başarı ile tamamladı ve Sporcu Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen , yetenekli öğrencilere sunulan projeye girmeye hak kazandı.

Bu yıl Rizede Spor Genel Müdürlüğü ile Judo Federasyonu tarafından düzenlenen seçmede Pazardan 6 Sporcumuz seçmeleri başarı ile tamamladı ve Sporcu Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen , yetenekli öğrencilere sunulan projeye girmeye hak kazandı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Pazar Gençlik ve Spor İlçe  Müdürü Halil KAYA"  Rize - Pazarlı Judo sporcuları, Rizede yapılan seçme sınavlarında başarılı olarak  SEM Projesine girmeye hak kazandılar. Tüm Türkiyede olduğu  gibi İlimizdede    Spor dallarına göre, spora başlama yaşında bulunan çocukların Eğitim ve Öğretimlerini aksatmadan üst düzey sporcu olarak yetiştirilmelerini sağlamak için Sporcu Eğitim Merkezleri kurulmuştur. Bu kapsamda bu yıl Rize de Spor Genel Müdürlüğü ile Judo Federasyonu tarafından düzenlenen seçmede Pazardan 6 Sporcumuz seçmeleri başarı ile tamamlamış ve projeye girmeye hak kazanmıştır.

dürlüğümüzce alınan Spor kıyafetlerinide Sporcularımıza dağıttık. İlgilerinden dolayı velilerimizi,  başarılarından dolayı sporcularımızı ve onları yetiştiren Antrenörlerimiz olan Burhan Koçan ve Seda Kazalı tebrik ediyoruz." dedi.

KAYNAK:İLÇE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

 

 

 
Tarih       : 11 Eylül 2019
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Pazargenç FM                                        Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                      DJ İstek Paneli Girişi