GENÇ RADYO
 
 Ali güler (rize) ,   sıradaki parça lutfen...          |           Mehmet KESER (Rize) ,   sıradaki parçayı calarmisiniz...          |           MT (bursa) ,   maçı izlemek istiyorum...          |           Gökhan (Karacabey) ,   Canlı maç izlemek istiyorum...          |           Mehmet (Karacabey) ,   Bugun oynanacak pazarspor karacabeybelediyespor macinda dostluk kazanmasi dilegiyle tabi gonlumuz karacabeyden yana...          |           Miraç (Kırıkkale) ,   İmera canın sağolsun ...          |           FUAT YAMAK (PAZAR) ,   YAYIN HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.YENİ YILIN ÜLKE VE MİLLETİMİZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDERİM....          |           FUAT YAMAK (PAZAR) ,   YAYIN HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.YENİ YILIN ÜLKE VE MİLLETİMİZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDERİM....          |           Mehmet KESER (Rize) ,   Hülya Polatın yeni çalışmasını çalar misiniz.iyi yayinlar...          |           HASAN KARADENİZ (İSTANBUL) ,   Sıradaki parçayı Tüm sevdiklerim için istiyorum...İyi yayınlar...          |           Hanife (Rize) ,   Sıradkı sarkı tum rızelılere gelsın...          |           Cemile Aluç (Kadıköy ) ,   Basarili çalışmalarınızı takip etmek istiyoruz...          |           Mustafa AKGÜN (Pazar ) ,   ...          |            ,   ...          |           Merve (Say) ,   Pazar gölcük maçı...          |           hakan (pazar) ,   bitane duysam istek isterdim...          |           hakan (pazar) ,   bitane duysam istek isterdim...          |           Küçük Prens (İzmir) ,   Kuzucuk, hiç yokken hep olmak nedir, bilir misin?brBeklemek, şimdi hiç duymayan birine,brDünyanın en güzel şarkısını söylemek kadar anlamsız.brUmut, şimdi hiç görmeyen birine,brGökkuşağını anlatmak kadar zor ve imkansız.brbrEmre Yıldırım - Gelmesen de Beklerim brbrEla AKDENİZe armağan ediyorum......          |           YUNUS YENİKURTULUŞ (RİZE PAZAR SULAK KÖYÜ) ,   Pazar Gençfm sitenin doğru haber dürüst haber yapılmasından ötürü kutlarım...          |           UĞUR (ÇARŞIBAŞI MARKET) ,   SIRADAKİ PARÇAYI RADYO GENÇ AİLESİNE ARMAĞAN EDİYorUM...          |           Onur (Pazar) ,   Yolun sonu görünüyor...          |           TALAT YILDIZ (ANKARA) ,   SELÇUK BALCI'DAN BİR PARÇA ÇALAR MISINIZ? TÜM SEVENLERE GİTSİN....          |           MEHMET BALTA (Rize) ,   RAFET EL ROMAN BİR PARÇAYI TÜM BALTA AİLESİ İÇİN ÇALAR MISINIZ?...          |           LÜTFİ KOBAL (RİZE) ,   İLK İSTEK BENDEN OLSUN..HAYIRLI OLSUN...brVE ....brSIRADA Kİ PARÇA OLSUN.brTÜM GENÇ FM VE SİTE TAKİPÇİLERİ İÇİN OLSUN...          |            ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

RİZE-PAZAR HALK EĞİTİM MERKEZİN'DEN MESAJ VAR.

 

Rize- Pazar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından, 2019 - 2020 Eğitim ve Öğretim yılı çalışmaları,kursları ve kayıtları hakkında bilgiler verildi

Bugüne  kadar yapmış olduğu çalışmalarla, açmış oldukları rekor derecede kurslarla, yetiştirdiği elemanlarla, verdiği hizmetlerle  İl ve Türkiye bazında ses getiren Rize - Pazar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından, 2019 - 2020 Eğitim ve Öğretim yılı çalışmaları,kursları ve kayıtları hakkında bilgiler verildi.

 

Rize - Pazar Halk Eğitim Merkezi Müdürü  Celil Çakıroğlu.

Tüm Türkiye genelinde 2019 -2020 Eğitim ve Öğretim  yılının başlaması nedeniyle  Rize - Pazar Halk Eğitim Merkezinde  yapılan , yapılacak olan , açılan veya açılacak olan  kurslar hakkında Halk Eğitim Merkez Müdürü Celil Çakıroğlu bir açıklama yaptı. 

NORMAL KURSLAR DEVAM EDECEK

Pazar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Celil Çakıroğlu " İlk olarak Açık Öğretim Ortaokulu ve Lisesi öğrenci kayıtlarının başladığını,Eylül sonuna kadar Normal öğrencilerin kayıtlarının yapılacağını,Ekim ayının ilk haftasının sonuna kadar devir öğrenclerin kayıtlarının yapılacağını, Okuma -Yazama Seferberliği çerçevesinde 1. ve 2. Kademe Okuma -Yazma kursunun   Ekim - Aralık  ayları arasında  Merkezde, İlkokullarda, Ortaokullarda, Liselerde, Köylerde  açılacağını, Normal kurslar  devam  edeceğini , seferberlik haftası kursları devam etmeyeceğini" söyledi.

 

USTA ÖĞRETİCİLER ALINACAK - MEZUN ÖĞRENCİLERE KURS AÇILACAK

Müdür Çakıroğlu , El Sanatları Teknolojisi, Giyim Üretim Teknolojisi,Kişisel Gelişim,Sanat ve Tasarım, Müzik ve Gösteri , Spor alanlarında  13 Eylül 2019 tarihine  kadar Usta Öğreticiler alınacağını, şartları uygun olan Usta Öğreticiler ile  birlikte tüm  kursları açacaklarını, Spor Kurslarından ,Basketbol , Voleybol , Uzakdoğu sporları, Hanımlar için Aerobik , plates kurslarının olacagını, Gitar,Keman, başarabilirlerse Piyano kursları açmayı planladıklarını , Yağlı Boya ,Resim, sanat ve tasarım alanında açacakları  kurslar  olduğunu, yine  kışın çok lazım  olan  kalorıferciler için , apartman kapıcılarımızı yetiştirerek onlara kaloriferci  belgesi  vermek için gerekli kurslar  açılacağını, Geleneksel  El  sanatlarımızdaki Rize  Bezi , Yöresel Kilim dokuma,Sepet örücülüğü kurslarını açaclarını, Ev tekstili ve giyim alanında ,Mutfak Takımları , Banyo Takımları ,Tuvalet Takımları,Yatak Odası Hazırlama.Çeyiz ,Mefruşat  gibi kursları açaclarını, Kadın , Erkek, Çocuk, İç giyim, Dış giyim gibi kurslar açılacağını, yeteri kadar talep bulabilirlerse Mezun Öğrencilere Destekleme-Yetiştirme kursları açaclarını (19 - 23 Eylülde başvurular alınacak - Dersler 30 Eylülde başlayacak). Bunların  yanında  Tur animatörü  kursları açmayı  planladıklarını, Kano kursunu açmayı planladıklarını, yine 3. ve 4. sınıf öğrencisi olup spor tarama testinden geçen öğrencilerin sportif gelişimini artıran,1.-2.-3. kademe, orta,yüksek.daha yüksek kurslarını açacaklarını ifade etti.

 

HALK EĞİTİM MERKEZİNE DAVET

Ayrıca, Müdür Celil Çakıroğlu, Kadınlar Hentbolü ile  ilgili olarak Antrönerimiz Fatma Badoğlu Ağustos ayından beri çalışıyor 10.ayda bu çalışmalar  bitecek.  Bu yıl  4000 kursiyere ulaşmayı planlıyoruz, geçen yıla  oranla çeşitli kurslarımızda olacak, kurban kesimi elamanı kursuda bu yıl açtık, buhar kazanı yakma elemanı yetiştirdik, sertifikalarını verdik, yükleme kaldırma makinaları ile ilgili sertifikalar  verdik, Market ve Gida sektöründe çalışanlara hijyen eğitim belgeleri  verdik,talep olursa bu kurslarıda tekrar açarız, Turizm  ile  ilgili tur animatörü kursu  açtık, ayrıca yöresel gıda ürünleri  hazırlama kursları açtık, biz ve öğreticilerimiz Halk için varız, tüm bu hizmetler dışında gerekli kursiyer sayısına ulaşıldığında  ve usta öğreticisi de bulunduğunda talep edilen hizmetleri vermeye hazırız diyerek, ihtiyacı olan ve meslek öğrenmek isteyenleri PAZAR HALK EĞİTİM MERKEZİNE davet etti.

 

 

 

 

 
Tarih       : 09 Eylül 2019
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Pazargenç FM                                        Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                      DJ İstek Paneli Girişi