GENÇ RADYO
ATATÜRKÇÜ FM
 
 TALAT YILDIZ (ANKARA) ,   SELÇUK BALCI'DAN BİR PARÇA ÇALAR MISINIZ? TÜM SEVENLERE GİTSİN....          |           MEHMET BALTA (Rize) ,   RAFET EL ROMAN BİR PARÇAYI TÜM BALTA AİLESİ İÇİN ÇALAR MISINIZ?...          |           LÜTFİ KOBAL (RİZE) ,   İLK İSTEK BENDEN OLSUN..HAYIRLI OLSUN...brVE ....brSIRADA Kİ PARÇA OLSUN.brTÜM GENÇ FM VE SİTE TAKİPÇİLERİ İÇİN OLSUN...          |            ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

2.PAZAR ÇOCUK ve KÜLTÜR ŞENLİĞİNDE BULUŞALIM.

 

1.si geçen sene yapılan,Pazar Çocuk ve Kültür Şenliğinin 2.si bu Cumartesi günü (17 Ağustos 2019) Pazar Meydanında saat 11.00' de başlayacak.

1.si geçen sene yapılan, Pazar Çocuk ve Kültür Şenliğinin  2.si bu Cumartesi günü  (17 Ağustos 2019) Pazar Meydanın da saat 11.00 de başlayacak.

 

"Kalbimizin Kıyısında "  Manşetleriyle  afişe edilen Şenlik, Pazar Kültür ve Sanat  Evi tarafından organize ediliyor.İstanbul Pazarlilar Birliği ve Ankara  Pazarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından sponsor desteği alınan

Şölen,17 Ağustos Cumartesi günü yapılıyor.

 

İŞTE ŞÖLEN PROGRAMI:

** SAAT 11.00 DE   ŞÖLEN  PAZAR MEYDANINDA  BAŞLIYOR.....

** SAAT 12.30 DA  DURSUN EGE GÖÇMEN PAZAR KÜLTÜR VE SANAT EVİNDE

   ÇOCUK EDEBİYATI ÜZERİNE SÖYLEŞİ VE İMZADA BULUNACAK....

** SAAT 14.00 DE  ÇARŞI BAŞI MEVKİNDE ,PAZAR BELEDİYESİ KÜLTÜR 

    SALONUNDA KÜLTÜR VE SANAT EVİ ATÖLYE ÇALIŞMALARI SUNULACAK.

** SAAT 19.30 DA  PAZAR MEYDANINDA  KONSER VERİLECEK.

    KONSERE  SELÇUK BALCI - AYŞENUR KOLİVAR- ERDEM AKIN KATILACAK.

 

      (TÜM YÖRE HALKI  DAVETLİ OLUP , ŞÖLEN ÜCRETSİZDİR)


Pazar Bizim Kalbimizdir!

Kalbimizin kıyısında şenliğimiz var.

Pazar Kültür ve Sanat Evi olarak geçen yıl birincisini yaptığımız şenliğin bu sene ikincisini; Pazarlılar Birliği Derneği (İstanbul), Pazarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği (Ankara) ve Pazar Kültür ve Sanat Evi (Pazar) olarak gerçekleştiriyoruz.

Çocuk ve Kültür Sanat Şenliği; Pazar ilçemizdeki insani duyarlılıklara seslenen, yaşam alanlarımıza saygıya vurgu yapan, sosyal ve toplumsal dayanışmayı öz kültürel kaynaklarımıza yaslanarak büyütmeyi amaç edinen bir etkinliktir. Şenliğimiz, bu çabanın mütevazı adımlarından biridir. Yapmakta olduğumuz çalışmalar, ilçemize bağlı her köy için birer kitap yazma düşüncesini de içeriyor. Bu amaçla dört kitap yazıldı, yayınlandı ve yenileri yazılmaktadır.

Kısıtlı imkânlarla yol açan çalışmaların büyümesi, önce Pazarlılar tarafından sahiplenmeyi gerektirmektedir. Gitar, kemençe, tulum, satranç, matematik, drama, Lazca, edebiyat atölyeleri, müzik etkinlikleri ve doğa aktiviteleri, Pazar İlçemizi kültür ve sanat faaliyetleriyle anılan bir cennete dönüştürebilir. Hem doğduğumuz ve ömrümüzün bir kısmını geçirdiğimiz ilçemize, hem de çocuklara ve gelecek kuşaklara olan borcumuzun bir gereğidir bu. Kalbimizdeki heyecan, yakın ilginize ve dayanışma duygularınıza muhtaçtır.

Pazar bizim kalbimizdir ve onun buna ihtiyacı vardır.

Pazarlılar Birliği Derneği (İstanbul)
Pazarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği (Ankara)
Pazar Kültür ve Sanat Evi (Pazar)

İŞTE TANITIM VİDEOSU:

 

 
Tarih       : 13 Ağustos 2019
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Pazargenç FM                                        Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                      DJ İstek Paneli Girişi