Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

PAZAR ZİRAAT ODASINDAN UYGUN FİYATA GÜBRE.


Pazar Ziraat Odasından Uygun Fiyata Gübre.

Çay sezonu yaklaşırken. Pazar Ziraat Odası gübre fiyatlarını açıkladı.               Gübre satışlarına taksitli ödeme seçeneği de sağlandı.

 
Pazar Ziraat Odasından Uygun Fiyata Gübre!
Pazar Ziraat Odası Başkanı Nurettin İNCE , 2020 yılı çay gübresi satışlarına başladıklarını ifade ederek; “ Pazar ziraat odamız çiftçilerimize uygun ve kaliteli organik ve  kimyasal gübre satışına başlanmıştır.

Kimyasal gübremiz Gübrtaş Markalı (Sarı Çuval ) 25- 5 -10 Gübresi olup peşin 2.100 Tl den yaş Çay desteklemesi ödemesine kadar fiyat garantili satılacaktır. Dileyen çiftçilerimiz Denizbank Çiftçi ve Ziraat Bankası Başak Karta 4 ay sonra ödemeli İş Bankası Üretici Kartına 3 ay sonra ödemeli satın alabileceklerdir. Diğer Tüm kartlara komisyonsuz taksit yapılacaktır.
 
Ayrıca, çiftçilerimiz ziraat odamızda satılmakta olan arıcılık malzemeler, Balıkçı malzemeleri, çay toplama ile ilgili tüm malzemeleri ve yeni açılan gıda reyonumuzdan yararlandırılacaktır.” dedi.
 
 

 
 
 
Tarih       : 22.2.2020
 
 

                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | pazargencfm.com | Copyright © 2018                          DJ İstek Paneli Girişi

Facebook Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın  | Twitter Sayfamıza Abone Olmak İçin Tıklayın

Facebook ve Twitter Sayfalarımızı Takip Edin En Güncel Haberleri Son Dakika Haberlerini  ilk siz Okuyun.