GENÇ RADYO
" SİZLERLE"
 
 UĞUR (ÇARŞIBAŞI MARKET) ,   SIRADAKİ PARÇAYI RADYO GENÇ AİLESİNE ARMAĞAN EDİYorUM...          |           TALAT YILDIZ (ANKARA) ,   SELÇUK BALCI'DAN BİR PARÇA ÇALAR MISINIZ? TÜM SEVENLERE GİTSİN....          |           MEHMET BALTA (Rize) ,   RAFET EL ROMAN BİR PARÇAYI TÜM BALTA AİLESİ İÇİN ÇALAR MISINIZ?...          |           LÜTFİ KOBAL (RİZE) ,   İLK İSTEK BENDEN OLSUN..HAYIRLI OLSUN...brVE ....brSIRADA Kİ PARÇA OLSUN.brTÜM GENÇ FM VE SİTE TAKİPÇİLERİ İÇİN OLSUN...          |            ,   .......HABERLERİN DEVAMI İÇİN HABER ARŞİVİNE TIKLAYIN..........          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

PAZAR'DA HOTEL MİNERVA HİZMETE VERMEYE BAŞLADI.


 Yörenin turistik özelliği  bakımından bol turist  çeken ilçemizde bir  eksik  kapandı.Yeni yapilacak olan havalimanına 5 dakikalık mesafade olan Minerva Hotel verdikleri hizmet ile şimdiden  yörenin göz bebeği oldu.

7 katlı, 61 odalı, 133 yataklı, A La Carte (Alakart) Restaurant ve çok amaçlı 200 kişi kapasiteli salonu ile otel konukları için özenle hazırlandı. Ayrıca 100 kişi kapasiteli teras restoranı ise açık-kapalı bölümleriyle deniz ve muhteşem manzarasıyla dünya ve Türk mutfağından yöresel lezzetler misafirlerin damak tadına uygun olarak hazırlanıyor.

İşletmede öncelikle müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinin en üst düzeyde olacağını belirten otel müdürü Nazire Telatar, “Minerva otelimiz yatağından kaşığına kadar bütün ürünler en iyi kaliteden oluşmuştur. Pazar’da hizmet sunarak özel bir otel olacağız. Ve bölge turizmine hizmet vereceğiz. İlçemize böyle bir tesis kazandırdığımız için çok mutluyuz.” dedi.

AdresPazar Mahallesi, Karadeniz Caddesi No:9, 53300 Pazar/Rize

Telefon(0464) 999 16 11
 
Tarih       : 5.8.2018
 
 

Pazargenç FM                                        Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                      DJ İstek Paneli Girişi